Aktualności
Aktualności | 1 godzinę temu

Drodzy Kibice, z okazji awansu Motoru Lublin do II ligi przygotowujemy dla Was 1000 pamiątkowych proporczyków (w rozmiarze 14×10), które zostaną Wam rozdane przy okazji różnych wydarzeń organizowanych przez Klub.

Aktualności | 2 dni temu

40 lat temu piłkarze Motoru Lublin prowadzeni przez trenera Bronisława Waligórę wywalczyli pierwszy w historii awans do I ligi. Żółto-biało-niebiescy drugą w tabeli Gwardię Warszawa wyprzedzili aż o 10 punktów. Przypominamy kadrę Motoru oraz wyniki, jakie padły w meczach z udziałem lublinian.

Aktualności | 2 dni temu

40 lat temu, 24 maja 1980 roku Motor Lublin po raz pierwszy w swojej historii wywalczył awans do I ligi. Stało się to pod wodzą trenera Bronisława Waligóry.

Motor TV | 3 dni temu

Napastnik Motoru Lublin Krzysztof Ropski w rozmowie z Motor TV podsumowuje sezon 2019/2020 pod względem indywidualnym, jak i grupowym oraz mówi o najbliższej przyszłości żółto-biało-niebieskich.

Pierwsza drużyna | 4 dni temu

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2019/2020 wielu uważało, że mecz Motoru Lublin z Hutnikiem Kraków może być decydujący w kontekście awansu z grupy IV III ligi. Pierwsze starcie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną drużyną z Małopolski 1:0, jednak nie obyło się w nim bez kontrowersji.

Motor TV | 5 dni temu

Kapitan Motoru Lublin Marcin Michota w rozmowie z Motor TV mówi o awansie żółto-biało-niebieskich do II ligi, kulisach jego świętowania, wspólnych treningach oraz o przygotowaniach czynionych już pod sezon 2020/2021. 

Motor TV | 6 dni temu

W środę 20 maja na Arenie Lublin odbyła się konferencja prasowa dotycząca ostatnich wydarzeń mających związek z naszym Klubem. W spotkaniu z mediami udział wzięli: Zarząd Klubu Motor Lublin – Paweł Majka i Jacek Czarecki, trener żółto-biało-niebieskich Mirosław Hajdo oraz mecenas Rafał Choroszyński.

Aktualności | 7 dni temu

Za nami głosowanie na bocznych pomocników w zabawie, w której wybieramy „Jedenastkę XXI wieku Motoru Lublin”. Głosami kibiców najlepszymi zawodnikami na tej pozycji wybrani zostali Marcin Syroka i Kamil Stachyra. Gratulacje!

Aktualności | 7 dni temu

Klub Motor Lublin informuje, że w ostatnich dniach przedłużył kontrakty z dotychczasowym II szkoleniowcem Tomaszem Jasikiem oraz trenerem bramkarzy Arkadiuszem Onyszko.

Aktualności | 1 tydzień temu

Klub Motor Lublin informuje, że w ostatnich dniach przedłużył kontrakt z dotychczasowym szkoleniowcem Mirosławem Hajdo. Nowa umowa została zawarta na rok z opcją przedłużenia.