Aktualności
Drużyny młodzieżowe | 19 godzin temu

Juniorzy młodsi Motoru Lublin zapewnili sobie w niedzielę zwycięstwo w jesiennych rozgrywkach I ligi wojewódzkiej. W meczu ostatniej kolejki żółto-biało-niebiescy pokonali wysoko drużynę Sygnału Lublin 16:0.

Drużyna trampkarzy starszych zapewniła sobie w niedzielę zwycięstwo w jesiennych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Pomimo przegranej 0:1 z wiceliderem, zespołem Wisły Kraków, wynik ten dał żółto-biało-niebieskim 1. miejsce w tegorocznych zmaganiach.

Druga drużyna | 3 dni temu

W sobotnim meczu 15. kolejki lubelskiej klasy A zespół rezerw Motoru pokonał drużynę LKS Skrobów 3:1. Było to ostatnie spotkanie żółto-biało-niebieskich w rundzie jesiennej.

Pierwsza drużyna | 4 dni temu

W sobotnim spotkaniu 16. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin pokonał po bramce Tomasza Swędrowskiego drużynę KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0.

Pierwsza drużyna | 5 dni temu

W sobotni wieczór zespół Motoru Lublin zmierzy się w Ostrowcu Świętokrzyskim z miejscową drużyną KSZO. Spotkanie 16. kolejki III ligi gr. IV rozpocznie się o godzinie 16:00.

Aktualności | 5 dni temu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz 17. kolejki III ligi gr. IV, w którym żółto-biało-niebiescy zmierzą się z drużyną Hetmana Zamość (sobota, 16 listopada, godz. 17:00, Arena Lublin).

Aktualności | 6 dni temu

W ramach trwającej w listopadzie akcji Movember mamy dla Was niespodziankę! Wszyscy kibice, którzy zapuszczą wąsy będą mogli kupić bilet na mecz z Hetmanem Zamość w promocyjnej cenie!

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-15 (rocznik 2005), które w dniach 16-22 listopada odbędzie się we Wrocławiu. Wśród powołanych piłkarzy znalazł się bramkarz Motoru Lublin Jan Sobczuk.

Trener reprezentacji Polski do lat 17 Marcin Dorna ogłosił listę zawodników z rocznika 2003 powołanych na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 11-14 listopada w Siedlcach. Wśród powołanych znalazł się piłkarz Motoru Lublin Dawid Brzozowski.

Aktualności | 1 tydzień temu

Movember to coroczna, trwająca miesiąc akcja, udział w której polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn. Sam termin Movember, to zbitka angielskich słów moustache (wąsy) i November (listopad).