Aktualności
Michał Budzyński do momentu powrotu do pełni sprawności ćwiczy indywidualnie.
Aktualności | 5 dni temu

Michał Budzyński jeszcze w styczniu może wznowić treningi z pierwszą drużyną Motoru Lublin. Środkowy obrońca wraca do gry po kontuzji, której nabawił się w sierpniu ubiegłego roku.

IMG_5714
Juniorzy | 5 dni temu

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 18, Wojciech Tomaszewski, rozesłał powołania na towarzyski turniej w La Mandze. Wśród powołanych zawodników znalazł się zawodnik Motoru Lublin, Szymon Rak. Polacy zagrają z Czechami (09.02), Rumunią (11.02) oraz Norwegią (13.02).

IMG_9875
Galerie | 6 dni temu

W czwartkowe przedpołudnie zawodnicy Motoru ćwiczyli w Fabryce Ogólnego Rozwoju, mieszczącej się przy ul. Mełgiewskiej 9E w Lublinie.

Właściciel firmy Lesław Kapka oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. materiały prasowe)
Sponsorzy | 7 dni temu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż do grona Sponsorów i Partnerów Motoru Lublin dołączyła Grupa Oscar Sp. z o.o.

IMG_9717
Galerie | 7 dni temu

W środowe przedpołudnie zawodnicy Motoru trenowali na bocznym boisku Areny Lublin. Prezentujemy fotorelację z zajęć.

1
Aktualności | 1 tydzień temu

We wtorek zawodnicy Motoru Lublin rozpoczęli zajęcia na siłowni. To pierwszy tego typu trening żółto-biało-niebieskich w zimowym okresie przygotowawczym. Zespół ćwiczył w klubie SPORTSpark przy ul. Bohaterów Monte Cassino 53A w Lublinie.

Kamil Cholerzyński podczas listopadowego meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)
Aktualności | 1 tydzień temu

Jak już wiadomo, Kamil Cholerzyński w kolejnej rundzie nie będzie zawodnikiem Motoru Lublin. „Kufel” z przyczyn osobistych wraca na rodzinny Śląsk. – Wielkie dzięki za ten rok, życzę Wam w nadchodzącej rundzie konkretnego dopingu, konkretnych wyjazdów i niesamowitej fety w czerwcu – czytamy w pożegnalnym liście Kamila do kibiców żółto-biało-niebieskich.

IMG_9626_2
Aktualności | 1 tydzień temu

Od dzisiaj w siedzibie klubu na Arenie Lublin nabywać można podkładki pod komputerowe myszki z herbem Motoru.

IMG_4645
Aktualności | 1 tydzień temu

Swoje 45. urodziny obchodzi dzisiaj kierownik drużyny Motoru Lublin, Dariusz Baryła.

IMG_9545
Galerie | 2 tygodnie temu

Drugiego dnia przygotowań zawodnicy Motoru Lublin przeszli test wydolnościowy (beep test), które odbył się w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli, mieszczącej się przy Alejach Zygmuntowskich 4. Prezentujemy krótką fotorelację piątkowego dnia.