Aktualności
Aktualności | 4 godziny temu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na zaległy mecz 7. kolejki III ligi gr. IV, w którym żółto-biało-niebiescy zmierzą się z drużyną Podlasia Biała Podlaska (środa, 25 września, godz. 18:00, Arena Lublin).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z niedzielnego meczu rezerw Motoru Lublin z drużyną LKS Wilki Wilków. W 38. minucie przy stanie 6:0 dla żółto-biało-niebieskich spotkanie zostało przerwane z powodu zdekompletowania ekipy gości.

Motor TV | 2 dni temu

W niedzielnym meczu lubelskiej klasy A drugi zespół Motoru Lublin pokonał drużynę LKS Wilki Wilków 6:0. W 38. minucie spotkanie zostało przerwane z powodu zdekompletowania ekipy gości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z niedzielnego meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15, w którym drużyna Motoru Lublin pokonała na własnym terenie zespół Akademii Piłkarskiej 21 Kraków 5:0.

W meczu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 zespół Motoru Lublin pokonał drużynę Akademii Piłkarskiej 21 Kraków 5:0. Prezentujemy bramki z tego spotkania.

Pierwsza drużyna | 3 dni temu

W rozegranym w niedzielę meczu 8. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin pokonał drużynę Wisły Sandomierz 2:0.

W meczu 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15 zespół trampkarzy starszych Motoru Lublin pokonał drużynę Akademii Piłkarskiej 21 Kraków 5:0.

Druga drużyna | 3 dni temu

W rozegranym na bocznym boisku Areny Lublin meczu lubelskiej klasy A drugi zespół Motoru Lublin pokonał drużynę LKS Wilki Wilków 6:0.

Pierwsza drużyna | 5 dni temu

Po ubiegłotygodniowej pauzie spowodowanej przełożeniem meczu z Podlasiem Biała Podlaska, drużyna żółto-biało-niebieskich powraca do ligowych zmagań. W niedzielne popołudnie Motorowcy zmierzą się w Sandomierzu z zespołem Wisły w spotkaniu 8. kolejki III ligi gr. IV.