Bilety

Cennik biletów:

Przedsprzedaż biletów kończy się w dniu poprzedzającym dany mecz. W dniu meczu obowiązują wyższe ceny biletów.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić bilet na dowolny sektor (poza sektorami VIP i Premium) za 2 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 5 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Bilet VIP upoważnia do wjazdu na parking VIP, wejścia do zamkniętej części sali restauracyjnej – strefy S-VIP – oraz zajęcia miejsca przy specjalnie przygotowanych dla gości stolikach. W cenie biletu znajduje się pełen catering.

Osoby, które wybierają się na mecz Motoru na Arenie Lublin po raz pierwszy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 5 zł (poza sektorami VIP i Premium).

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy.

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży wchodzą na mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin za 2 zł od osoby (wejście na sektor Rodzinny F2). Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można pod tym linkiem.

 


Wyświetl większą mapę