Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek 24.04 w godz. 9:30-19:00, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od godz. 10:00. Sprzedaż online na bilety.motorlublin.eu.

Bilety

Cennik biletów – wiosna 2018:

cennik biletów

Przedsprzedaż biletów kończy się w dniu poprzedzającym dany mecz. W dniu meczu obowiązują wyższe ceny biletów.

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* wchodzą na mecz (poza sektorami Premium i VIP) za 1 zł (bilet zakupiony w przedsprzedaży) lub 2 zł (bilet zakupiony w dniu meczu).

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby, które wybierają się na mecz Motoru na Arenie Lublin po raz pierwszy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 5 zł (poza sektorami Premium i VIP).

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora Premium i VIP), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu lub w Punkcie Obsługi Kibica przed samym meczem.

Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży wchodzą na stadion bezpłatnie. Więcej informacji dotyczących grup zorganizowanych znaleźć można pod tym linkiem.

Bilet VIP – w cenie biletu poczęstunek w sali restauracyjnej strefy VIP oraz piwo marki Perła.

Przypominamy, iż na mecze towarzyskie i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!

 

Arena Lublin


Wyświetl większą mapę