Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.

Kariera

Motor Lublin w związku z rozbudową klubowej Akademii prowadzi rekrutację dla trenerów grup młodzieżowych.

W Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin szkoli się obecnie blisko 500 dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Co roku nasze drużyny zostają Mistrzami Województwa na wielu szczeblach, a także sięgają po sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Młodzi piłkarze Motoru regularnie otrzymują powołania do reprezentacji województwa i Polski. Nasze drużyny biorą także udział w rozgrywkach na szczeblu centralnym.

Klub od wiosny 2017 roku prowadzi zajęcia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy w sobotnie przedpołudnia biorą udział w Piłkarskim Przedszkolu Motoru Lublin.

Praca w Motorze Lublin to możliwość zdobycia umiejętności, doświadczenia i ciekawych kwalifikacji w fachu trenera piłki nożnej.

Kandydatom na trenerów oferujemy:
– Wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenie lub kontraktu,
– Pracę w jednym z największych klubów sportowych we wschodniej Polsce,
– Pracę w wykwalifikowanym zespole trenerskim,
– Pracę na podstawie predefiniowanego systemu szkolenia opracowanego specjalnie na potrzeby naszego klubu,
– Udział w klubowych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów edukatorów,
– Pogłębianie wiedzy trenerskiej oraz zdobycie doświadczenia w szkoleniu piłkarskim.

Zgłoszenia, zawierające informacje o doświadczeniu i posiadanych kwalifikacjach kandydata, przyjmujemy na adres e-mail: praca@motorlublin.eu.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli w treści CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.