Kariera

Motor Lublin w związku z rozbudową klubowej Akademii prowadzi rekrutację dla trenerów grup młodzieżowych.

W Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin szkoli się obecnie ponad 500 dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Co roku nasze drużyny zostają Mistrzami Województwa na wielu szczeblach, a także sięgają po sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Młodzi piłkarze Motoru regularnie otrzymują powołania do reprezentacji województwa i Polski. Nasze drużyny biorą udział w rozgrywkach na szczeblu centralnym – w Centralnej Lidze Juniorów, Centralnej Lidze Juniorów Młodszych (3-4. miejsce w Polsce w sezonie 2016/17) oraz Centralnej Lidze Trampkarzy Starszych.

Klub od wiosny 2017 roku prowadzi także zajęcia dla najmłodszych adeptów piłki nożnej – dzieci w wieku od 3 do 7 lat, które w sobotnie przedpołudnia biorą udział w Piłkarskim Przedszkolu Motoru Lublin.

Praca w Motorze Lublin to możliwość zdobycia umiejętności, doświadczenia i ciekawych kwalifikacji w fachu trenera piłki nożnej.

Kandydatom na trenerów oferujemy:
– Wynagrodzenie z tytułu umowy zlecenie lub kontraktu,
– Pracę w jednym z największych klubów sportowych we wschodniej Polsce,
– Pracę w wykwalifikowanym zespole trenerskim,
– Pracę na podstawie predefiniowanego systemu szkolenia opracowanego specjalnie na potrzeby naszego klubu,
– Udział w klubowych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych trenerów edukatorów,
– Pogłębianie wiedzy trenerskiej oraz zdobycie doświadczenia w szkoleniu piłkarskim.

Zgłoszenia, zawierające informacje o doświadczeniu i posiadanych kwalifikacjach kandydata, przyjmujemy na adres e-mail: praca@motorlublin.eu.

Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli w treści CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.