Karnety grupowe

Motor Lublin oferuje możliwość zakupu karnetów grupowych na rundę jesienną sezonu 2019/2020 dla firm, szkół, klubów sportowych itp.

Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to doskonała okazja do integracji, zacieśniania więzi i poprawy komunikacji w firmach. To także ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zachęcamy więc do zakupu karnetów, które upoważniają do wejścia na 7 domowych meczów ligowych Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin.

Cennik karnetów na rundę jesienną sezonu 2019/2020
 


 
W grupie taniej

Atrakcyjna konstrukcja oferty grupowych karnetów na domowe mecze Motoru Lublin wiąże się z oszczędnością. W przypadku zakupów grupowych istnieje możliwość otrzymania dodatkowych, nieodpłatnych wejściówek.

Do każdych nabytych dziesięciu karnetów na wybrany sektor otrzymają Państwo dodatkowo jeden karnet gratis na tą samą trybunę (lub inną wybraną trybunę w tej samej kategorii cenowej).

Na przykład:
– kupując 10 karnetów VIP otrzymają Państwo dodatkowo 1 karnet VIP gratis;
– kupując 14 karnetów VIP i 12 karnetów na sektor Normalny otrzymają Państwo gratis 1 karnet VIP oraz 1 karnet na sektor Normalny;
– kupując 8 karnetów VIP i 14 karnetów na sektor Normalny (w sumie 22 karnety) otrzymają Państwo gratis 2 karnety na sektor Normalny.
 


 
Więcej informacji o karnetach grupowych uzyskać można pod adresem e-mail marketing@motorlublin.eu. Pod tym samym adresem składać można zamówienia.