Kontakt

Motor Lublin S.A.
ul. Stadionowa 1
20-405 Lublin

NIP: 712-321-35-18
REGON: 060640589
KRS: 0000359854

Numer konta (Santander Bank Polska):
89 1090 2688 0000 0001 2065 1298

 

Sekretariat klubu Motor Lublin S.A.:
e-mail: sekretariat@motorlublin.eu
tel.: 519 519 275 (telefon czynny w dni robocze w godz. 9:00-16:00)

 

Akademia Piłkarska Motor Lublin (grupy młodzieżowe):
e-mail: akademia@motorlublin.eu
tel.: 666 644 356

 

Finanse:
e-mail: finanse@motorlublin.eu

 

Media (kontakt dla przedstawicieli mediów, akredytacje, media klubowe):
e-mail: media@motorlublin.eu

 

Marketing (sponsoring klubu, reklama):
e-mail: marketing@motorlublin.eu

 

Bilety (sprzedaż biletów, bilety online):
e-mail: bilety@motorlublin.eu

 

Wolontariat:
e-mail: wolontariat@motorlublin.eu

 

Kierownik drużyny:
Dariusz Baryła
e-mail: kierownik@motorlublin.eu