Kontakt

Motor Lublin SA
ul. Stadionowa 1
20-405 Lublin

NIP: 712-321-35-18
REGON: 060640589

 

Sekretariat:
e-mail: sekretariat@motorlublin.eu
tel.: 519 519 275 (telefon czynny w dni robocze w godz. 9:00-17:00)

 

Finanse:
e-mail: finanse@motorlublin.eu

 

Sponsoring (sponsoring klubu, reklama):
e-mail: promocja@motorlublin.eu

 

Media (akredytacje, kontakt dla przedstawicieli mediów):
e-mail: media@motorlublin.eu

 

Marketing (strona www, media społecznościowe, zdjęcia):
e-mail: marketing@motorlublin.eu

 

Bilety (sprzedaż biletów, bilety online):
e-mail: bilety@motorlublin.eu

 

Wolontariat:
e-mail: wolontariat@motorlublin.eu

 

Kierownik drużyny:
Dariusz Baryła
e-mail: kierownik@motorlublin.eu