Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.

Pierwszy raz na meczu

Wszystkie osoby, które wybierają się na mecz Motoru na Arenie Lublin po raz pierwszy mogą zakupić bilet w promocyjnej cenie 5 zł (poza sektorami Premium i VIP).

Bilety w promocyjnej cenie zakupić można jedynie w stacjonarnych punktach sprzedaży wejściówek: Lombardy Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4, w siedzibie klubu na Arenie Lublin oraz w kasach stadionu w dniu meczu (promocja nie obowiązuje w internetowym systemie sprzedaży biletów).

Szczegółowe informacje na temat punktów sprzedaży biletów znaleźć można na stronie http://motorlublin.eu/punkty-sprzedazy-biletow/.