sobota, 6 stycznia 2018, 14:50

Grupowe karnety dla firm. Integracja na meczach Motoru Lublin!

IMG_7257Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na grupowe karnety firmowe na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Sprzedaż karnetów ruszy 1 lutego.

Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to świetna okazja do integracji i zacieśniania więzi w strukturach kadrowych przedsiębiorstwa, a także atrakcyjny benefit socjalny i motywacyjny dla pracowników.

Kupując karnety w ramach specjalnej oferty karnetowej dla firm można otrzymać nawet 20% rabatu w stosunku do standardowej ceny. Za każde 5 zakupionych stałych wejściówek otrzymają Państwo dodatkowo jeden karnet w ramach bonusu*, według poniższej tabeli:

Karnet umożliwia wejście na dziewięć domowych meczów Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Aby dokonać zakupu grupowych karnetów dla firm należy wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem na adres: promocja@motorlublin.eu. Zgłoszenie powinno zawierać informację o liczbie oraz rodzaju karnetów (VIP/Premium/Ultr./Norm. oraz normalny/ulgowy) i zostać wysłane z firmowej skrzynki e-mail. W odpowiedzi otrzymają Państwo informacje o dalszych krokach.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Integracja na meczach Motoru Lublin to znakomity sposób na budowanie dobrych relacji w strukturach kadrowych firmy.

* Klub zastrzega, iż gratisowe karnety mogą zostać przydzielone wyłącznie na sektor o klasie tej samej bądź niższej (VIP/Premium/Normalny), co większość zakupionych wejściówek.


Zapraszamy na stronę biznes.motorlublin.eu, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat oferty biznesowej Motoru Lublin.

Wynajmij lożę na mecz Motoru Lublin i ciesz się najwyższym komfortem przeżywania piłkarskich emocji! Szczegóły na biznes.motorlublin.eu/oferta-meczowa.


Komentarze