środa, 31 stycznia 2018, 12:25

Ruszyła sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej

karnetyOd dzisiaj (1 lutego) nabywać można karnety na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018.

Karnety uprawniają do wejścia na 9 domowych spotkań ligowych żółto-biało-niebieskich w okresie od marca do czerwca 2018 roku. Szczegółowy terminarz spotkań znaleźć można tutaj.


 
Karnety nabywać można:

poprzez internetowy system biletowy na stronie bilety.motorlublin.eu;
w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 (całodobowo);
w siedzibie klubu na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej 1 (w dni robocze w godz. 9:30-16:30).
 


 
Informujemy, iż przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie .pdf do własnego wydruku), który umożliwia wejście na wszystkie mecze. Osobom, które posiadają już Kartę Kibica Motoru Lublin, karnet dodatkowo wgrywany jest automatycznie na kartę, której używać można do wejścia na stadion.

Osoby, które chciałyby wyrobić Kartę Kibica mogą to zrobić w siedzibie klubu na Arenie Lublin. Przy zakupie karnetu koszt wyrobienia karty to jedynie 1 zł. Z kolei osoby, które nie kupują karnetu, a chcą uzyskać kartę, by nabywać na nią bilety na pojedyncze mecze Motoru Lublin uiszczają opłatę w wysokości 7 zł.
 


 
Od dzisiaj możliwa jest już również wymiana świątecznych voucherów karnetowych, których sprzedaż klub prowadził w grudniu. Aby wymienić voucher na właściwy karnet należy udać się z otrzymanym bonem do siedziby klubu na Arenie Lublin. Wymiana odbywa się nieodpłatnie.
 


 
Przypominamy również, iż klub prowadzi sprzedaż grupowych karnetów dla firm. Kupując karnety w ramach specjalnej oferty karnetowej dla firm można otrzymać nawet 20% rabatu w stosunku do standardowej ceny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.
 


 
Cennik karnetów – wiosna 2018 (9 meczów w cenie karnetu):

cennik karnetów wiosna 2018

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (9 spotkań) rundy wiosennej III ligi sezonu 2017/2018 na Arenie Lublin.

Posiadacze stałych wejściówek na rundę jesienną mogą zakupić karnet na wiosenne mecze z 10% zniżką. Sprzedaż zniżkowych karnetów prowadzona jest jedynie w siedzibie klubu na Arenie Lublin.

Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 8 zł.

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora Premium i VIP), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu.

Karnet VIP – w cenie karnetu poczęstunek w sali restauracyjnej strefy VIP oraz piwo marki Perła.

Przypominamy, iż na mecze towarzyskie i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!

 

Arena Lublin


Wyświetl większą mapę

Tagi:

Akademia Piłkarska Motor Lublin - razem budujemy przyszłość
Komentarze