sobota, 24 lutego 2018, 12:30

Motorowcy sprzedają karnety! Przyjdź do Galerii Orkana, kup karnet i spotkaj się z zawodnikami Motoru!

o_galerii-1W najbliższą niedzielę (25 lutego) w godzinach 11:00-15:00 w Galerii Orkana nabywać będzie można karnety na rundę wiosenną sezonu 2017/2018, a sprzedaż prowadzić będą zawodnicy Motoru Lublin: Marcin Burkhardt, Dmytro Kozban i Szymon Zgarda!

W weekend po raz kolejny w Galerii Orkana (ul. Orkana 6) pojawi się punkt sprzedażowy Motoru Lublin, w którym tym razem kupować będzie można karnety na mecze żółto-biało-niebieskich w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. W rolę kasjerów wcielą się piłkarze Motoru, którzy obecni będą na stanowisku sprzedażowym w godzinach 11:00-15:00. Za kasą biletową pojawią się: Marcin Burkhardt, Dmytro Kozban i Szymon Zgarda.

pilkarze

Niedzielna akcja sprzedaży karnetów będzie doskonałą okazją do spotkania oraz rozmowy z zawodnikami Motoru Lublin, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia, czy też zdobycia autografów, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Galerii Orkana, a w szczególności tych, którzy jeszcze nie zdążyli zakupić karnetu na wiosenne mecze żółto-biało-niebieskich!

Motorowy punkt sprzedaży karnetów zlokalizowany będzie w holu głównym Galerii Orkana.

Komentarze