Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
sobota, 24 lutego 2018, 12:30

Motorowcy sprzedają karnety! Przyjdź do Galerii Orkana, kup karnet i spotkaj się z zawodnikami Motoru!

o_galerii-1W najbliższą niedzielę (25 lutego) w godzinach 11:00-15:00 w Galerii Orkana nabywać będzie można karnety na rundę wiosenną sezonu 2017/2018, a sprzedaż prowadzić będą zawodnicy Motoru Lublin: Marcin Burkhardt, Dmytro Kozban i Szymon Zgarda!

W weekend po raz kolejny w Galerii Orkana (ul. Orkana 6) pojawi się punkt sprzedażowy Motoru Lublin, w którym tym razem kupować będzie można karnety na mecze żółto-biało-niebieskich w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. W rolę kasjerów wcielą się piłkarze Motoru, którzy obecni będą na stanowisku sprzedażowym w godzinach 11:00-15:00. Za kasą biletową pojawią się: Marcin Burkhardt, Dmytro Kozban i Szymon Zgarda.

pilkarze

Niedzielna akcja sprzedaży karnetów będzie doskonałą okazją do spotkania oraz rozmowy z zawodnikami Motoru Lublin, zrobienia sobie wspólnego zdjęcia, czy też zdobycia autografów, dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do Galerii Orkana, a w szczególności tych, którzy jeszcze nie zdążyli zakupić karnetu na wiosenne mecze żółto-biało-niebieskich!

Motorowy punkt sprzedaży karnetów zlokalizowany będzie w holu głównym Galerii Orkana.

Komentarze