Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
środa, 28 lutego 2018, 14:11

Motor Lublin w Twojej szkole! Żółto-biało-niebiescy odwiedzą lubelskie placówki oświaty

Motor-w-szkole logoWiększość dorosłych potwierdzi, że lata spędzone w szkolnej ławce to najlepszy czas w życiu. Tyczy się to również piłkarzy Motoru Lublin, którzy z przyjemnością wróciliby między szkolne mury. Już niedługo będą mieli ku temu okazję, bowiem klub wznawia akcję „Motor w szkole”.

W ramach akcji „Motor w szkole” zawodnicy pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich odwiedzą lubelskie instytucje oświatowe podczas organizowanych cyklicznie spotkań. W czasie wizyt nasi gracze opowiedzą o kulisach pracy w klubie sportowym, zmierzą się z pytaniami młodzieży czy poprowadzą pokazowy trening piłki nożnej.

Celem akcji jest nie tylko propagowanie zdrowego trybu życia oraz uprawiania sportu zgodnie z ideą fair play, ale i „zarażanie” młodych ludzi pasją do uprawiania piłki nożnej czy wspierania żółto-biało-niebieskich barw.

Do udziału w akcji „Motor w szkole” zapraszamy wszystkie placówki oświaty z Lublina oraz okolic. Jak przyprowadzić piłkarzy Motoru Lublin do swojej szkoły? Wystarczy wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem na adres:

szkola@motorlublin.eu

Wiadomość powinna zawierać:

  • pełną, dokładną nazwę instytucji,
  • adres instytucji,
  • proponowany termin spotkania,
  • imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu osoby koordynującej wizytę.
Komentarze