Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 godz. 9:30-18:30, a także w kasach biletowych Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.
Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka karmy i innych produktów dla bezdomnych zwierząt będących pod opieką "Lubelskiego Animalsa". Więcej tutaj.
niedziela, 11 marca 2018, 15:08

Motor znów remisuje z Koroną. Tym razem juniorzy starsi

DYAm53pWsAUXgqTW pierwszym meczu rundy wiosennej juniorzy starsi Motoru Lublin bezbramkowo zremisowali z Koroną Kielce. Punktami z Koroną Kielce podzielili się w sobotę także juniorzy młodsi żółto-biało-niebieskich.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Szanujemy jeden punkt zdobyty w meczu z wyżej notowanym rywalem. Nie był to najlepszy mecz, gra toczyła się głównie w środku pola, było dużo walki. Szkoda, że nie udało się wykorzystać dwóch dobrych sytuacji. Bartek Tkaczuk z dogodnej pozycji trafił w bramkarza, a potem z rzutu wolnego uderzył w poprzeczkę.

 
Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 18. kolejka | 11.03.2018, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Korona Kielce 0:0
 

Motor: Karczewski – Kożuchowski, Cichocki, Dobrzyński (40′ Kraśniewski), Kopyciński – Buczek, Kumoch, Jaśkiewicz (60′ Kłos), Pęcak (70′ Tymiński), Tkaczuk – Rak (90′ Dusiło).

Żółte kartki dla Motoru: Rak, Tkaczuk.

 
W następnej kolejce Motor zagra u siebie Zniczem Pruszków (18 marca, godz. 12).

Komentarze