wtorek, 24 lipca 2018, 15:12

Karnety grupowe dla firm. Integracja na meczach Motoru Lublin!

Motor Lublin oferuje klientom biznesowym możliwość zakupu karnetów grupowych dla pracowników firm. Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to świetna okazja do integracji i zacieśniania więzi w strukturach kadrowych przedsiębiorstwa, a także atrakcyjny benefit socjalny i motywacyjny dla pracowników.

Kupując karnety w ramach specjalnej oferty karnetowej dla firm można otrzymać nawet 20% rabatu w stosunku do standardowej ceny. Za każde 5 zakupionych stałych wejściówek otrzymają Państwo dodatkowo jeden karnet w ramach bonusu*, według poniższej tabeli:
 

Karnet umożliwia wejście na osiem domowych meczów Motoru Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Cennik karnetów oraz terminarz domowych meczów Motoru Lublin dostępnych jest pod adresem: http://motorlublin.eu/2018/07/23/ruszyla-sprzedaz-karnetow-na-mecze-motoru-lublin-w-rundzie-jesiennej/

Aby dokonać zakupu grupowych karnetów dla firm należy wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem na adres: promocja@motorlublin.eu.

Zgłoszenie powinno zawierać informację o liczbie oraz rodzaju zamawianych karnetów (sektor: VIP/Premium/Ultras/Normalny; karnet: normalny/ulgowy) i zostać wysłane z firmowej skrzynki e-mail.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Integracja na meczach Motoru Lublin to znakomity sposób na budowanie dobrych relacji w strukturach kadrowych firmy.

* Klub zastrzega, iż gratisowe karnety mogą zostać przydzielone wyłącznie na sektor o klasie tej samej bądź niższej (VIP/Premium/Normalny), co większość zakupionych wejściówek.

Tagi:

Komentarze