Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 26 lipca 2018, 15:13

Ze słowackiej ekstraklasy do Lublina. Motor ma nowego środkowego obrońcę

Nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Michal Ranko oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został słowacki środkowy obrońca, Michal Ranko. 24-letni zawodnik występował ostatnio w zespole z rodzimej ekstraklasy, FK Senica.

Ranko urodził się 19 lutego 1994 roku i jest wychowankiem klubu z rodzinnego miasta, AS Trenczyn. Przez ostatnie dwa lata grał w klubach słowackiej ekstraklasy. Jesień 2016 roku spędził w FC Zlate Moravce-Vrable (14 spotkań, 1 gol), zimą zaś przeniósł się do FK Senica.

W rundzie wiosennej 2017 zagrał we wszystkich 12 spotkaniach ekipy z Senicy. Placu nie oddał również w sezonie 2017/2018 – na boisku pojawił się w 31 na 34 możliwe mecze, zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Pod koniec rozgrywek stał się na tyle istotnym elementem zespołu, że otrzymał opaskę kapitańską.

Jedna z bramek Ranka w barwach FK Senica:

Serdecznie witamy Michala w Lublinie i życzymy samych sukcesów w żółto-biało-niebieskich barwach!

Komentarze