piątek, 17 sierpnia 2018, 21:08

Pierwszy mecz sezonu na Arenie Lublin, pierwsza transmisja w systemie Pay-Per-View

W sobotę (18 sierpnia) o godz. 19 zawodnicy Motoru Lublin podejmą na Arenie Lublin 7. zespół IV grupy III ligi, Sołę Oświęcim. Po raz pierwszy w sezonie kibice spoza Lublina będą mieli okazję skorzystać z transmisji nadawanej w systemie Pay-Per-View.

Ligowe granie wreszcie wraca na Arenę Lublin. Kibice żółto-biało-niebieskich musieli czekać na sportowe emocje ponad dwa miesiące. Ostatni mecz odbył się 9 czerwca, a Avia Świdnik przegrała wówczas 0:1 po golu Dmytro Kozbana. Pierwsze dwa spotkania nowego sezonu Motor rozegrał na wyjazdach. Na inaugurację zremisował z Orlętami Radzyń Podlaski 1:1, a w minioną środę powtórzył wynik z poprzedniego starcia z Avią – gracze Mariusza Sawy zwyciężyli w Świdniku 1:0. Autorem jedynego trafienia był Irakli Meskhiia.

Soła Oświęcim ma za sobą dwa mecze z beniaminkami III ligi. Oba gracze Soły zakończyli z różnymi humorami. Na starcie rozgrywek przegrali 1:2 z Sokołem Sieniawa, który dołączył do ligowej stawki po zwycięstwie w rozgrywkach IV ligi podkarpackiej. W środę natomiast okazale pokonał mistrza IV ligi lubelskiej, Stal Kraśnik. Warto dodać, że Soła to wciąż bardzo młody zespół. Spośród zawodników, którzy wybiegli na boisko w środowym spotkaniu ze Stalą, najstarszą grupę tworzą Kamil Kuczak i Adrian Wójcik urodzeni w 1996 roku.


Mecz z Sołą Oświęcim będzie pierwszym w rozgrywkach 2018/2019 dostępnym do obejrzenia w Internecie w systemie Pay-Per-View.

Szczegóły na temat transmisji oraz instrukcja zakupu dostępne są na stronie: Transmisje z domowych meczów Motoru Lublin w systemie Pay-Per-View!


W sobotę na Arenie Lublin dostępny do nabycia będzie „Przewodnik Kibica Motoru Lublin” – papierowy, 52-stronicowy magazyn pełen wywiadów, ciekawostek i tekstów o pierwszej drużynie Motoru oraz naszych zespołach U-18 i U-15.

Dystrybucja „Przewodnika”, w cenie 10 zł, prowadzona będzie:
– w kasach stadionu (od godz. 10),
– w sklepikach z gadżetami pod trybunami Areny Lublin (na sektorach I, F oraz VIP, na godzinę przed meczem).

Zachęcamy do lektury!


Komentarze