Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 3 października 2018, 12:26

Znamy termin meczu Pucharu Polski z Lewartem Lubartów

Znamy ostateczny termin meczu półfinałowego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, w którym Motor Lublin zagra na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Spotkanie odędzie się w środę, 10 października, o godz. 15.30.

Lewart Lubartów w sezonie 2015/2016 spadł z III ligi. Od tego czasu co rok zespół liczy się w walce o ponowny awans. Obecnie podopieczni Łukasza Mierzejewskiego zajmują 5. miejsce w tabeli IV ligi i do lidera, Hetmana Zamość, tracą 7 punktów. W Lewarcie gra Michał Budzyński, który w poprzednich rozgrywkach był zawodnikiem Motoru Lublin.

Ostatnia potyczka Motoru i Lewartu miała miejsce latem. Żółto-biało-niebiescy wygrali w meczu kontrolnym 6:2, a bramki zdobywali Piotr Darmochwał (trzy) i Konrad Nowak (trzy). Dla naszego rywala trafiali Karol Bujak i Dawid Pikul.


Komentarze