Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 9 października 2018, 13:32

Fabryka Ogólnego Rozwoju będzie wspierać rozwój młodych piłkarzy Motoru Lublin


Fabryka Ogólnego Rozwoju oficjalnym Partnerem Motoru Lublin! W ramach współpracy trenerzy FOR będą dbać o odpowiedni, zrównoważony rozwój psychofizyczny dzieci ćwiczących w Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin oraz wspierać działania sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich.

Czym zajmuje się Fabryka Ogólnego Rozwoju? FOR to trening systematyczności, odpowiedzialności i świadomej pracy nad swoim ciałem. Zajęcia w Fabryce to doskonałe podłoże do uprawiania różnych dyscyplin sportu. Wychowankowie Fabryki są bardziej odpowiedzialni, potrafią pracować w grupie. Mają szacunek do innych i samego siebie.

Fabryka Ogólnego Rozwoju to inicjatywa Pawła Wolińskiego (na zdjęciu z prawej), Mistrza Polski Weteranów oraz Wicemistrza Świata Weteranów w zapasach.

Fabryka Ogólnego Rozwoju
ul. Mełgiewska 9E
20-209 Lublin

tel.: +48 505 440 412


Komentarze