Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
wtorek, 13 listopada 2018, 15:37

GROVIS-MED nowym Partnerem Akademii Motoru Lublin!

Dział medyczny Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Usługowego GROVIS będzie wspierać Motor Lublin. Lubelska firma została oficjalnym Partnerem Akademii naszego klubu.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe GROVIS jest firmą świadczącą usługi m.in. w zakresie wyposażenia placówek służby zdrowia oraz dostaw wyrobów medycznych. Zakres działań obejmuje teren całego kraju. Firma podejmuje kooperacje na rynku europejskim.

GROVIS jest wyłącznym dystrybutorem firmy STERIS w zakresie chirurgii oraz urządzeń grzewczych. Współpracuje z wiodącymi producentami branży medycznej.

Zespół posiada doświadczenie w realizacji zadań inwestycyjnych począwszy od dostaw, montażu po uruchomienie oraz serwis techniczny. Współpracuje z biurami projektowymi.

Doświadczenie, potencjał kadrowy i techniczny oraz zdolność finansowania przedsięwzięć pozwala firmie zaspokajać potrzeby klientów.

Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie!


Kontakt:
P.P.U. GROVIS

ul. Projektowa 1
20-209 Lublin

tel.: 81 749-20-40
fax: 81 749-20-50
e-mail: biuro@grovis.pl

www.grovis.pl
www.grovis-med.pl


Komentarze