Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 20 grudnia 2018, 12:15

Kolejny Partner w Klubie Biznesu Motoru Lublin

Miło nam poinformować, że do Klubu Biznesu Motoru Lublin dołączyła Kancelaria Adwokacka Adw. Rafała Choroszyńskiego mieszcząca się w Lublinie przy ul. Chopina 12/2.

Witamy w naszym gronie i życzymy wielu pozytywnych wrażeń podczas wspólnego kibicowania żółto-biało-niebieskim w rundzie wiosennej.
 


 
Czym jest Klub Biznesu Motoru Lublin?

Motor Lublin wspierany jest przez stale powiększające się grono Partnerów zrzeszonych w Klubie Biznesu. Członkowie Klubu mają możliwość przeżywać niezapomniane sportowe emocje w nadzwyczajnym miejscu i towarzystwie, czyli w strefie SUPER-VIP.

Strefa SUPER-VIP to sportowe doznania na najwyższym poziomie komfortu, okazja do relaksu w niezwykłej, piłkarskiej atmosferze, a także możliwość zawiązania nowych relacji biznesowych.
 
Miejsce w strefie SUPER-VIP to m.in.:

– dostęp do eleganckiej, zamkniętej części sali restauracyjnej podczas meczów Motoru;
– wyśmienite menu;
– doskonały widok na murawę;
– miejsce na sektorze z wygodnymi, skórzanymi fotelami;
– wydzielony, strzeżony parking S-VIP.
 

 
Więcej szczegółów dotyczących Klubu Biznesu Motoru Lublin oraz strefy S-VIP znaleźć można pod tym linkiem.


Komentarze