Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 20 lutego 2019, 14:55

Kamil Pajnowski czwartym zimowym wzmocnieniem Motoru Lublin

Nowy zawodnik żółto-biało-niebieskich Kamil Pajnowski oraz Prezes Zarządu Motoru Lublin Leszek Bartnicki (fot. Tomasz Lewtak)

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Kamil Pajnowski. 21-latek może występować na lewej obronie lub w środku defensywy. To czwarty piłkarz, który dołączył do drużyny żółto-biało-niebieskich przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

Mierzący 186 cm wzrostu Pajnowski urodził się 28 stycznia 1998 roku w Białej Podlaskiej. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowym zespole Jagiellończyka. W 2014 roku opuścił rodzinne miasto i z TOP 54 trafił do Jagiellonii Białystok. W klubie ze stolicy Podlasia spędził trzy sezony. W tym czasie występował w CLJ i III-ligowych rezerwach „Jagi”. Był również powoływany do reprezentacji Polski U-18. W sezonie 2017/2018 reprezentował barwy Podlasia Biała Podlaska (27 meczów/3 gole), z którego latem ubiegłego roku przeszedł do Górnika Łęczna. Jesienią wystąpił w 11 spotkaniach II ligi (we wszystkich wyszedł w podstawowym składzie) i zaliczył 2 asysty.

Serdecznie witamy Kamila w Motorze Lublin i życzymy samych udanych występów w żółto-biało-niebieskich barwach!

Komentarze