piątek, 12 kwietnia 2019, 19:52

Z Czarnymi Połaniec o kolejny komplet punktów

We wrześniu ubiegłego roku Motorowcy pokonali na Arenie Lublin zespół Czarnych Połaniec 4:2 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotę żółto-biało-niebiescy udadzą się do Połańca, gdzie w ramach 24. kolejki III ligi gr. IV zmierzą się z miejscową drużyną Czarnych.

Oba zespoły na przygotowanie się do sobotniego meczu miały tylko dwa dni, gdyż w zeszłą środę rozegrane zostały mecze 23. kolejki ligowej. Żółto-biało-niebiescy pokonali na Arenie Lublin drużynę Wisły Puławy 3:1, natomiast Czarni Połaniec zremisowali na wyjeździe z kraśnicką Stalą 0:0. Dla podopiecznych Krzysztofa Łętochy był to drugi bezbramkowy remis z rzędu i trzeci kolejny mecz bez strzelonej bramki. Po raz ostatni połańczanie odnieśli ligowe zwycięstwo 10 listopada ubiegłego roku, kiedy to pokonali u siebie zespół Soły Oświęcim 2:1. Aktualnie Czarni z dorobkiem 18 punktów zajmują 16. miejsce w tabeli III ligi gr. IV.

Po raz ostatni obie ekipy zmierzyły się ze sobą we wrześniu ubiegłego roku w ramach 7. kolejki ligowej. W rozegranym na Arenie Lublin spotkaniu zwyciężyli żółto-biało-niebiescy, którzy strzelili rywalom cztery gole. Do siatki bramki Czarnych trafiali: Tomasz Brzyski (dwa gole), Konrad Nowak oraz Szymon Rak.

 
III liga – 7. kolejka | 12.09.2018, godz. 20:00, Arena Lublin
Czarni Połaniec – Motor Lublin 4:2 (1:1)
Tomasz Brzyski 45′, 86′ Konrad Nowak 65′, Szymon Rak 81′ – Damian Skiba 33′, Kamil Hul 62′

 
Mecz 24. kolejki III ligi gr. IV pomiędzy Czarnymi Połaniec a Motorem Lublin rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisję na żywo ze spotkania obejrzeć będzie można na portalu Polsport.LIVE. Relacja bramka po bramce na naszym profilu na Twitterze: twitter.com/MotorLublin.


Komentarze