Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 21 sierpnia 2019, 15:07

Ruszyła przedsprzedaż biletów na spotkanie z Podhalem Nowy Targ. Zbiórka dla „Pogodnego Domu” podczas meczu

Rozpoczęła się przedsprzedaż wejściówek na mecz 5. kolejki III ligi gr. IV, w którym żółto-biało-niebiescy zmierzą się z drużyną Podhala Nowy Targ (środa, 28 sierpnia, godz. 19:00, Arena Lublin).
 

    Bilety na mecz nabywać można:

  • online na stronie bilety.motorlublin.eu;
  • w siedzibie klubu na Arenie Lublin – codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz we wtorek w godz. 9:30-18:30;
  • w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;
  • w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dniu meczu od godz. 10:00.

 
Przypominamy, iż ceny biletów w przedsprzedaży są niższe, niż ceny wejściówek w dniu meczu.

Wciąż także trwa sprzedaż karnetów na jesienne mecze żółto-biało-niebieskich. Szczegółowe informacje o stałych wejściówkach znaleźć można na stronie motorlublin.eu/karnety.
 


 

Przy okazji środowego meczu z Podhalem Nowy Targ prowadzona będzie zbiórka artykułów szkolnych oraz przemysłowych dla Domu Dziecka „Pogodny Dom” w Lublinie.

 
Zbierać będziemy:

  • artykuły szkolne – zeszyty (60 kartkowe), bloki rysunkowe, długopisy, ołówki, kredki, gumki, temperówki, cyrkle, nożyczki, notesy, bruliony, teczki, piórniki, plecaki, okładki – w tym okładki na książki oraz inne przybory szkolne niezbędne do nauki;
  • artykuły przemysłowe – proszki do prania, płyny do podłóg, płyny do naczyń, tabletki do zmywarek, szczoteczki i pasty do mycia zębów (oprócz dziecięcych), mydła, szampony i odżywki do włosów, żele pod prysznic, dezodoranty kulkowe lub w sztyfcie, chusteczki jednorazowe (pojedyncze, pakowane po 100), środki czyszczące do kuchni, łazienek oraz toalet itp.

 
Zbiórka prowadzona będzie przy wszystkich wejściach na stadion – za kołowrotami oraz przy recepcji w holu głównym trybuny VIP stać będą wolontariusze, którzy przyjmować będą przynoszone przez kibiców dary.

 
Więcej informacji na temat samej placówki „Pogodny Dom” znaleźć można na stronie internetowej www.pogodnydom.lublin.eu.

 
Centrum Administracyjne „Pogodny Dom”
Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze Rodzinka I-VI

ul. Pogodna 31
20-337 Lublin


Komentarze