Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
czwartek, 5 września 2019, 14:45

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin wraca po wakacjach!

W sobotnie przedpołudnie 7 września na boisku przy ul. Rusałka 19 odbędą się zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin dla dzieci w wieku od 3 do 4 lat (roczniki 2015-2016).

Na pierwsze po letniej przerwie zajęcia zapraszamy zarówno rodziców z dziećmi, które dotychczas regularnie uczęszczały do Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin, jak i również osoby, które zastanawiają się nad zapisaniem swoich pociech na treningi. Pierwsze uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Serdecznie zapraszamy wszystkich w sobotę 7 września na boisko przy ulicy Rusałka 19. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9:30 i potrwają 60 minut.

Po 15 września odbędzie się zebranie rodziców dzieci zainteresowanych uczęszczaniem na zajęcia Piłkarskiego Przedszkola.
 


 
Wszystkich zainteresowanych zajęciami w najbliższą sobotę prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej Akademii Piłkarskiej Motor Lublin.

Kliknij, aby wypełnić formularz


Komentarze