poniedziałek, 7 października 2019, 15:13

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim tylko do czwartku! Oddaj swój głos na projekt O-67

Do czwartku 10 października potrwa głosowanie w Budżecie Obywatelskim Miasta Lublin. Najbliższe dni to ostatnia szansa na oddanie swojego głosu na projekt O-67, który zakłada budowę budynku klubowego Akademii Piłkarskiej Motor Lublin przy ul. Rusałka.

Projekt O-67 zakłada budowę nowoczesnego budynku klubowego spełniającego wszystkie warunki do rywalizacji sportowej na szczeblu centralnym (ogólnopolskim), w którym znajdą się pomieszczenia klubowe tj. pokój trenerów z zapleczem sanitarnym, sala konferencyjna na 30 miejsc, magazyn na sprzęt sportowy, kuchnia, portiernia, kotłownia oraz 6 szatni sportowych z zapleczem sanitarnym.

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim trwa od 23 września do 10 października. Głosować można elektronicznie za pośrednictwem strony www.obywatelski.lublin.eu, a także osobiście w Biurach Obsługi Mieszkańców oraz w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.


 
W tym roku każdy głosujący może oddać swój głos na 2 projekty dzielnicowe (D) i 2 ogólnomiejskie (O). Oprócz głosowania na projekt O-67 zachęcamy również do wsparcia trzech innych inicjatyw.
 
Projekt O-67
Akademia Piłkarska Motor Lublin – Razem budujemy przyszłość
Budowa budynku klubowego przy ul. Rusałka

Projekt O-76
Czechów – aktywnie i zdrowo – piłka nożna dla najmłodszych

Projekt D-41
Remont obiektów sportowych Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina

Projekt D-108
Szkoła wysokich lotów – wyposażenie sal lekcyjnych oraz świetlicy w nowoczesne pomoce dydaktyczne przy Szkole Podstawowej nr 31 im. Lotników Polskich


Komentarze