sobota, 26 października 2019, 17:21

Jednobramkowa przegrana Motoru z Hutnikiem Kraków

W wyjazdowym meczu 14. kolejki III ligi gr. IV zespół Motoru Lublin przegrał w Krakowie z miejscową drużyną Hutnika 0:1.

Zwycięską dla gospodarzy bramkę w 86. minucie spotkania zdobył po strzale z rzutu wolnego Patryk Kołodziej.

W doliczonym czasie gry rzut karny podyktowany dla Hutnika obronił Adrian Olszewski.

III liga (gr. IV) – 14. kolejka | 26.10.2019, godz. 15:00, Kraków
Hutnik Kraków – Motor Lublin 1:0 (0:0)
Patryk Kołodziej 86′

Motor: Olszewski – Gruszkowski, Łukasik, Grodzicki, Brzyski, Kunca (73′ Nowak), Swędrowski, Kumoch (66′ Rymek), Duda, Bonin (83′ Darmochwał), Paluch (75′ Michota)

Żółte kartki dla Motoru: Duda (dwie), Kunca, Brzyski, Swędrowski, Grodzicki

Czerwona kartka dla Motoru: Sławomir Duda w 89. minucie spotkania (za dwie żółte)

Sędziował: Albert Bińkowski (Skarżysko-Kamienna)

W najbliższą sobotę (2 listopada) żółto-biało-niebiescy zmierzą się na Arenie Lublin z drużyną Wisłoki Dębica. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.