niedziela, 10 listopada 2019, 14:09

Rezerwy Motoru kończą rundę jesienną na pierwszym miejscu w tabeli z kompletem zwycięstw

W czternastu jesiennych spotkaniach żółto-biało-niebiescy zdobyli 118 bramek, tracąc przy tym 5 goli (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

W sobotnim meczu 15. kolejki lubelskiej klasy A zespół rezerw Motoru pokonał drużynę LKS Skrobów 3:1. Było to ostatnie spotkanie żółto-biało-niebieskich w rundzie jesiennej.

Zwycięstwo Motorowcom zapewniły bramki Adriana Kajpusta, Sebastiana Czarneckiego oraz Daniela Koczona.

Przerwę zimową żółto-biało-niebiescy spędzą na fotelu lidera rozgrywek grupy 2 lubelskiej klasy A. W czternastu jesiennych spotkaniach piłkarze Motoru zdobyli komplet punktów (42 „oczka”). Drugi w tabeli zespół Hetmana Gołąb traci do naszej drużyny 12 punktów. Trzecie miejsce z dorobkiem 28 punktów zajmuje ekipa KS Drzewce.

Klasa A (gr. 2) – 15. kolejka | 09.11.2019, godz. 11:00, Skrobów
LKS Skrobów – Motor II Lublin 1:3 (1:1)
Daniel Piechnik 16′ – Adrian Kajpust 30′, Sebastian Czarnecki 53′, Daniel Koczon 82′

Motor: Krupa – Adamiec, A. Czarnecki, Kajpust, Gładysz, Kukulski (53′ S. Czarnecki), Skorek, Kamiński, Kukulski, Skowronek, Marzęda, Koczon

Żółta kartka dla Motoru: Koczon

W 49. minucie spotkania czerwoną kartką ukarany został bramkarz gospodarzy Daniel Lewin (za rozmyślne zagranie piłki ręką).

Sędziował: Jarosław Wieleba (KS Lubelski ZPN)