piątek, 29 listopada 2019, 22:59

Wąsaty listopad. Motorowcy zapuścili wąsy w ramach akcji Movember

Ekipa Motoru Lublin z zapuszczonymi w listopadzie wąsami (fot. Tomasz Lewtak)

Movember to coroczna, trwająca miesiąc akcja, udział w której polega na zapuszczeniu wąsów w listopadzie. Jej celem jest podniesienie świadomości społecznej na temat problemów zdrowotnych mężczyzn, przede wszystkim raka prostaty i innych rodzajów raka dotykających mężczyzn.

Do akcji włączyli się piłkarze Motoru Lublin oraz reprezentanci sztabu szkoleniowego i zarządu klubu: Adrian Olszewski i Michał Paluch, trener bramkarzy Arkadiusz Onyszko oraz prezes Motoru Paweł Majka. Wszyscy przez miesiąc listopad zapuszczali wąsy, co zobaczyć można na zdjęciu umieszczonym powyżej.
 


 
Movember to nie tylko edukacja, jak, kiedy i gdzie się badać, ale też wydarzenia z badaniami w wybranych lokalizacjach na terenie całego kraju, w tym także w Lublinie. Bezpłatne badania w naszym mieście odbędą się w Galerii Handlowej VIVO! Lublin w sobotę 30 listopada w godz. 10:00-14:00 oraz 14:30-19:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich Panów!

Więcej szczegółów na temat akcji Movember oraz samych badań znaleźć można na stronie internetowej https://www.movember.org.pl/2019/09/harmonogram-2019.html.

 

https://www.movember.org.pl/

Tagi:

Komentarze