wtorek, 14 stycznia 2020, 10:03

Pierwsze ruchy kadrowe w Motorze Lublin

Szymon Kamiński przechodzi z Motoru Lublin do drużyny Orląt Radzyń Podlaski na zasadzie wypożyczenia (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Drużyna Motoru Lublin w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej III ligi sezonu 2019/2020. Do pierwszych zimowych ruchów transferowych doszło jednak jeszcze w ubiegłym roku.

W połowie grudnia do Motoru powrócił z wypożyczenia 18-letni obrońca Maciej Kraśniewski, który rundę jesienną spędził w drużynie Chełmianki Chełm. Z wypożyczenia wraca także 20-letni pomocnik Jakub Buczek, który przez ostatni rok bronił barw Hetmana Zamość.

Na początku stycznia I-ligowa Stal Mielec postanowiła skrócić okres transferu czasowego Rafała Strączka. 20-letni bramkarz jesienią rozegrał w żółto-biało-niebieskich barwach 5 spotkań. Motor Lublin opuścił także Szymon Kamiński, który w rundzie wiosennej reprezentował będzie drużynę Orląt Radzyń Podlaski. 21-letni pomocnik trafił do zespołu biało-zielonych na zasadzie wypożyczenia.

Wiosną w żółto-biało-niebieskich barwach nie zobaczymy także: Grzegorza Bonina, Tomasza Brzyskiego, Rafała Kruczkowskiego i Krystiana Krupy. Zawodnicy dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.


Komentarze