poniedziałek, 3 lutego 2020, 17:29

Trenerzy bramkarzy Motoru Lublin zapraszają na otwarty trening

Na trening zapraszamy zawodników z roczników 2001-2008 (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

12 lutego na bocznym boisku Areny Lublin odbędzie się otwarty trening dla bramkarzy, podczas którego młodzi adepci przejdą testy swoich umiejętności pod okiem trenerów: Arkadiusza Onyszko, Karola Kurzępy i Marcina Zapała.

Chcemy, aby jak najwięcej chłopaków zgłosiło się do nas, bo dzięki temu być może uda nam się kogoś pozyskać. Zawodnicy, którzy zdecydują się wziąć udział tym treningu, zostaną podzieleni na grupy i każdy z trenerów będzie obserwował daną grupę. Trening będzie składał się z części teoretycznej oraz praktycznej na boisku sztucznym Areny Lublin. Serdecznie zapraszamy wszystkich adeptów do skorzystania z możliwości treningu pod okiem wykwalifikowanych trenerów – zachęca Karol Kurzępa.

Pamiętajmy, że Lublin w przeszłości słynął z niezłych bramkarzy i w Motorze chcemy zacząć odbudowywać to, co było dobre. Na tej pozycji aktualnie jest deficyt, a poprzez taką inicjatywę być może uda nam się ściągnąć najlepszych bramkarzy. Podchodzimy do tego profesjonalnie, czemu mają służyć regularne spotkania, a w przyszłości być może stworzenie Akademii Bramkarskiej Motoru Lublin – mówi Arkadiusz Onyszko.

Trening przeznaczony jest dla roczników 2001-2008 i rozpocznie się o godzinie 17:00.

Aby wziąć udział w testach, należy wysłać zgłoszenie na adres: k.kurzepa@motorlublin.eu i zamieścić w nim następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, klub, w którym obecnie trenuje zawodnik oraz numer kontaktowy. Szczegółowych informacji udziela Karol Kurzępa (numer telefonu: 697 687 196).


Komentarze