środa, 12 lutego 2020, 15:10

Ruszyła akcja „70 przedszkoli na 70 lat” (zdjęcia)

Środowe zajęcia odbyły się w Przedszkolu Jeżyk oraz Przedszkolu nr 14 (fot. Tomasz Lewtak)

W środę odbyły się pierwsze wizyty zawodników Motoru oraz trenerów klubowej akademii w lubelskich przedszkolach. Na początek odwiedziliśmy Przedszkole Jeżyk (ul. Bukowa 15) oraz Przedszkole nr 14 (ul. Bronowicka 3).

Pierwsze w ramach akcji „70 przedszkoli na 70 lat” zajęcia poprowadzili trenerzy Akademii Piłkarskiej Motor Lublin: Łukasz Chwiejczak i Łukasz Rzędzicki, którym pomagali zawodnicy z pierwszej drużyny żółto-biało-niebieskich: Konrad Gruszkowski oraz Bartosz Rymek.

Poniżej znaleźć można krótką fotorelację z zajęć, które odbyły się w Przedszkolu nr 14.
 


 
Akcja „70 przedszkoli na 70 lat” to program zajęć ruchowych prowadzonych przez zawodników i trenerów Motoru oraz Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin w miejskich przedszkolach. Celem jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej, ale nie tylko. Podążając za hasłem „Sport uczy życia” pragniemy pokazać, że piłka nożna to coś więcej niż umiejętności piłkarskie i motoryka. Pamiętajmy, że sport może mieć ogromny wpływ na kształtowanie postawy dziecka poprzez wpajanie mu odpowiednich wartości, a także rozwijanie kompetencji życiowych.

Proponujemy cykl czterech bezpłatnych spotkań, podczas których zostaną przeprowadzone zajęcia piłkarskie i ogólnorozwojowe. Szczegółowe informacje są dostępne u koordynatora akcji trenera Łukasza Chwiejczaka pod numerem telefonu 792 370 012.

Finałowe podsumowanie akcji odbędzie się w czerwcu 2020 roku. Zaproszenie na nie otrzymają wszystkie przedszkola biorące udział w naszej akcji.
 


Komentarze