Karnety - wiosna 2020
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:00-16:00 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.
środa, 12 lutego 2020, 10:38

Swędrowski z nową umową. Kruczkowski odchodzi z Motoru

Tomasz Swędrowski oraz Rafał Kruczkowski podczas ubiegłorocznego meczu pucharowego z Powiślakiem Końskowola (fot. Tomasz Lewtak / archiwum)

Motor Lublin informuje, że w ostatnich dniach przedłużył kontrakt z Tomaszem Swędrowskim oraz rozwiązał za porozumieniem stron umowę z Rafałem Kruczkowskim.

Nowy kontrakt Tomasza Swędrowskiego obowiązywać będzie do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. 26-letni pomocnik występuje w żółto-biało-niebieskich barwach od rundy jesiennej sezonu 2019/2020.

Natomiast Rafał Kruczkowski dołączył do Motoru Lublin w lipcu w 2019 roku. W barwach Motoru rozegrał 5 spotkań ligowych i 2 pucharowe. Zarząd Klubu Motor Lublin serdecznie dziękuje Rafałowi Kruczkowskiemu za grę w żółto-biało-niebieskich barwach, równocześnie życząc powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Komentarze