czwartek, 9 lipca 2020, 07:45

Motorowcy po pierwszym treningu

W środowe popołudnie zawodnicy Motoru Lublin stawili się na pierwszym treningu po letniej przerwie. Jednostka treningowa potrwała blisko 1,5 godziny, a w zajęciach wzięło udział 22 piłkarzy.

Z drużyną trenowali juniorzy Motoru Lublin oraz trzej nowi piłkarze, którzy związali się umowami z żółto-biało-niebieskimi. Mowa o Leszku Jagodzińskim, Michale Królu i Sebastianie Madejskim. To jednak nie wszystkie transfery klubu przed nowym sezonem w II lidze. – Chcielibyśmy jak najszybciej skompletować kadrę na nowy sezon, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że negocjacje z niektórymi zawodnikami są utrudnione, ponieważ rozgrywki I i II ligi są jeszcze dokańczane. Dopiero, jak zapadną w nich kluczowe rozstrzygnięcia, będziemy mogli skorzystać z tych piłkarzy. Nie ma co ukrywać, przed nami sporo meczów i potrzebujemy dobrych piłkarzy, którzy w każdej chwili będą mogli wejść na boisko i nam pomóc – mówi trener Mirosław Hajdo.

Czwartek i piątek upłynie Motorowcom pod znakiem testów. – Pierwszy tydzień po powrocie do wspólnych ćwiczeń zawsze jest wprowadzający. Przed nami teraz testy motoryczne, a potem już ciężka praca. Proszę jednak pamiętać o tym, że my cały czas pozostawaliśmy w treningach, najpierw zespołowych, a potem indywidualnych – zaznacza szkoleniowiec Motoru.

Pierwszy sparing Motor Lublin rozegra 15 lipca z Orlętami Radzyń Podlaski.


Komentarze