czwartek, 9 lipca 2020, 13:54

Rafał Grodzicki przedłużył kontrakt z Motorem

Rafał Grodzicki przedłużył swój kontrakt z żółto-biało-niebieskimi o kolejny rok. Nowa umowa obrońcy będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku.

Grodzicki dołączył do Motoru Lublin w lipcu 2019 roku. Jako jedyny w poprzednim sezonie wystąpił we wszystkich 20 ligowych spotkaniach, grając od 1. do 90. minuty.

Rafał to doświadczony zawodnik, który swoją postawą nie tylko na boisku, ale w dużej mierze także poza nim daje wiele dobrego dla klubu. Cenimy to, że młodzi zawodnicy mogą rozwijać się pod jego okiem i uczyć się od niego zaangażowania. Doceniamy także jego wkład w rozwój Motoru jako organizacji i dlatego postanowiliśmy przedłużyć z nim kontrakt o kolejny rok – zaznaczył prezes Motoru Lublin, Paweł Majka.

Zdecydowałem się na przedłużenie kontraktu z Motorem, bo uważam, że w tym Klubie jest jeszcze do zrobienia wiele dobrego. Za nami bardzo ważny krok w postaci awansu do upragnionej II ligi, ale to miasto zasługuje na więcej. Jest piękny stadion, na którym z dumą będziemy przyjmować rywali, a przede wszystkim kibice, którzy  zasługują na to, żeby cieszyć się z sukcesów swojej drużyny. Przed nami dużo ciężkiej pracy. Uważam, że Motor nie może zakotwiczyć na zbyt długo w II lidze. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami trudna misja, a początek rozgrywek będzie dla nas cenną nauką, ale przystąpimy do sezonu pewni swoich umiejętności. Jestem pewien, że nadal będzie na nas ciążyła presja wygrywania, lecz wierzę, że sobie z nią poradzimy. Ważne, żeby Polska wiedziała, że w Motorze budujemy mocną ekipę – powiedział Rafał Grodzicki.


Komentarze