piątek, 10 lipca 2020, 11:33

Piotr Ceglarz: Jest w nas ogromny głód gry

Od środy piłkarze Motoru Lublin spotykają się na wspólnych treningach. Po pierwszym z nich porozmawialiśmy z Piotrem Ceglarzem, który awans do II ligi wywalczył po raz drugi z rzędu.

Jak minął urlop pomocnikowi żółto-biało-niebieskich? – Wakacje na pewno były dla mnie szczęśliwe, podobnie, jak przed rokiem. Udało mi się powtórzyć awans z III do II ligi, poprzednio ze Stalą Rzeszów, a teraz z Motorem Lublin. Mam nadzieję, że w sezonie, który przed nami, także będę walczył o jak najwyższe cele. Tym bardziej że jestem typem zawodnika, który ma ambicję, aby grać jak najwyżej, a nie bić się o środek tabeli – powiedział Piotr Ceglarz.

Ostatnie ligowe spotkanie Motorowcy rozegrali 7 marca, więc to najdłuższa przerw bez meczów o stawkę w ich karierach. – Zgadza się, to bardzo długa przerwa i jest w nas jest ogromny głód piłki. Na razie wróciliśmy do treningów i jesteśmy w trakcie różnych testów. Wiadomo, im bliżej ligi, tym będziemy więcej grać i to cieszy – zaznaczył 28-latek.

Do startu II-ligowych rozgrywek zostało jeszcze kilka tygodni, ale przygotowania cały czas trwają. – Mamy zgraną oraz dobrą drużynę i ważne jest to, aby dobrze wystartować w lidze, a z czasem powinno być coraz lepiej – zakończył Piotr Ceglarz.


Komentarze