niedziela, 12 lipca 2020, 10:15

Kamil Kumoch: Nie możemy doczekać się meczów

Kamil Kumoch podczas pierwszego treningu po powrocie z urlopu (fot. Tomasz Lewtak)

Za Motorem Lublin kilka dni treningów po powrocie z wakacyjnych urlopów. Po nich porozmawialiśmy także z Kamilem Kumochem. Przeczytajcie rozmowę z naszym zawodnikiem.

Gdzie tegoroczne wakacje spędzał pomocnik Motoru Lublin? – Wraz z dziewczyną wybrałem się do Trójmiasta i tam odpoczywaliśmy. Dodatkowo spotkaliśmy tam Piotrka Ceglarza z żoną i Dominika Kuncę z narzeczoną, więc wspólnie spędziliśmy trochę czasu i było bardzo miło – przyznał Kamil Kumoch.

Żółto-biało-niebiescy są już po kilku treningach przed sezonem 2020/2021. – Pod względem organizacyjnym jest wszystko dobrze. Mamy w zespole kilka nowych twarzy, więc poznajemy się z chłopakami i wszyscy nie możemy doczekać się meczów, nawet tych kontrolnych. Mówię to ze swojej perspektywy, ale myślę, że koledzy z drużyny podzielają moją opinię – powiedział 19-latek.

Do startu rozgrywek II ligi jest jeszcze trochę czasu, ale nie oznacza, to, że piłkarze Motoru nie myślą o tym, co ich czeka. – Naszym celem w lidze będzie to, żeby w każdym meczu grać o trzy punkty i narzucać swój styl gry. Chcielibyśmy prezentować się z jak najlepszej strony, a co za tym idzie, wygrywać każde spotkanie. Nie będę jednak składał deklaracji o kolejnym awansie. Mogę tylko zapewnić, że w każdym meczu będziemy dawali z siebie maksa – zakończył Kamil Kumoch.


Komentarze