środa, 29 lipca 2020, 18:30

Kacper Śledź z profesjonalnym kontraktem

Kacper Śledź podpisał z Motorem profesjonalny kontrakt! Młody zawodnik związał się z naszym klubem do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o rok. – To dla mnie bardzo ważny krok – mówi.

Śledź urodził się 29 stycznia 2002 roku w Międzyrzecu Podlaskim. Swoją przygodę z piłką nożną rozpoczął w miejscowym Huraganie, skąd w 2015 roku trafił do drużyn młodzieżowych Motoru Lublin. Przebywał także na wypożyczeniu w Cracovii (sezon 2017/2018).

Kacper Śledź występuje na pozycji napastnika. Nasz nowy zawodnik zdaje sobie sprawę z tego, że konkurencja w pierwszym zespole Motoru Lublin jest silna i nie jest łatwo przebić się do pierwszego zespołu. – Na tym etapie piłkarskiego rozwoju gra jest dla mnie najważniejsza. Cieszę się, że Motor chce ze mną współpracować, dzięki czemu podpisałem swoją profesjonalną umowę. Mam nadzieję, że z czasem rozwinę się na tyle, że w przyszłości stanę się ważną postacią pierwszej drużyny Motoru – zaznacza zawodnik.

W sezonie 2019/2020 Kacper Śledź występował w rozgrywkach ligi wojewódzkiej i w rezerwach żółto-biało-niebieskich. Wystąpił w sumie w 12 meczach, w których strzelił 11 bramek.


Komentarze