niedziela, 6 września 2020, 16:06

Passa Motoru II Lublin trwa!

Motor II Lublin wciąż niepokonany! Żółto-biało-niebiescy w ramach 6. kolejki sezonu 2020/21 w Klasie Okręgowej zwyciężyli z LKS-em Stróża 8:0.

Nasz zespół, zgodnie z oczekiwaniami w pełni kontrolował boiskowe wydarzenia. Drużna rezerw na to spotkanie została wzmocniona posiłkami z pierwszego zespołu. Sporą cegiełkę do triumfu dołożyli Rafał Król i Krzysztof Ropski. Pierwszy z nich ustrzelił hat-tricka, a drugi zanotował dublet. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego nie pozwolili rywalom praktycznie na nic. Na przerwę schodzili z trzybramkowym prowadzeniem, a w drugiej połowie dołożyli do tego pięć goli.

Od początku do końca kontrolowaliśmy przebieg tego spotkania – mówi trener Stefański. – Przeciwnik miał jedną klarowną sytuację, która była spowodowana naszym brakiem koncentracji w obronie. Zawodnicy z pierwszego zespołu zagrali bardzo dobrze i na pewno byliśmy mocni kadrowo. Każdy z piłkarzy był zaangażowany w stu procentach. Wygrana bardzo nas cieszy. Czekamy na następny mecz – kończy szkoleniowiec.

Rezerwy Motoru następne spotkanie zagrają 12 września. Wtedy zmierzą się na wyjeździe z Piaskovią Piaski.

Motor II Lublin – LKS Stróża 8:0 (3:0)

Bramki: R. Król (trzy), Ropski (dwie), Śledź, Łukasik, M.Król

Motor: Szewczak – Nowak, Zbiciak, Łukasik, M.Król, Bednarczyk, Darmochwał, R. Król, Moskwik, Jagodziński, Ropski oraz Czarnecki, Lis, Sobstyl, Śledź, Knap