czwartek, 10 września 2020, 21:18

Igor Bartnik z profesjonalnym kontraktem

Igor Bartnik podpisał profesjonalny kontrakt z Motorem Lublin. Jego umowa będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. Ten transfer to efekt udanej współpracy naszego klubu z Lublinianką.

Bartnik urodził się 30 czerwca 2005 roku w Lublinie, mierzy 186 centymetrów i gra na pozycji bramkarza. Młody piłkarz jest wychowankiem Lublinianki, chociaż swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w lubelskim BKS-ie. Przed rozpoczęciem rozgrywek w kampanii 2020/2021 przeniósł się do Motoru. Na co dzień występuje w zespole U-17 i w obecnym sezonie Centralnej Ligi Juniorów rozegrał jak dotąd cztery spotkania. We wszystkich znalazł się w pierwszej jedenastce i raz zachował czyste konto.

Do transferu namówił mnie trener drużyny do lat 17, Kamil Skowron. Przedstawił mi ciekawą propozycję, która bardzo mi się spodobała. Mam nadzieje, że w Motorze będę rozwijał się jeszcze szybciej niż dotychczas. Jestem dumny z tego, że reprezentuje żółto-biało-niebieskie barwy. Rozegrałem już kilka spotkań w zespole U-17 i z pewnością były to dla mnie udane występy. Atmosfera zarówno w zespole, jak i w samym klubie jest znakomita – przekonuje Igor.

Transfer młodego i perspektywicznego bramkarza to rezultat współpracy Motoru Lublin z Lublinianką. – Cieszymy się z pozyskania do naszego klubu kolejnego zawodnika z Lublina. Jako Motor Lublin chcemy stawiać na chłopców z regionu i to robimy. Igor Bartnik przychodzi do nas z Lublinianki i z tego miejsca kieruję podziękowania do Prezesa tego klubu, Pana Krzysztofa Gila, z którym współpraca układa nam się bardzo dobrze – mówi Prezes Motoru Lublin, Paweł Majka.


Komentarze