niedziela, 20 września 2020, 16:32

Rezerwy wciąż niepokonane

Motor II Lublin rozgromił kolejnego ligowego rywala. W ramach 8. kolejki lubelskiej Klasy Okręgowej żółto-biało-niebiescy pewnie pokonali Mazowsze Stężyca 14:0.

Podopieczni Wojciecha Stefańskiego przystępowali do tego meczu jako zdecydowany faworyt. „Motorowcy” w tym sezonie jeszcze nie stracili punktów, ponadto na starcie z Mazowszem zostali wzmocnieni zawodnikami z pierwszego zespołu. Zgodnie z oczekiwaniami gospodarze dominowali od początku do końca spotkania. Nasz zespół w pierwszej połowie zdobył siedem bramek, a po przerwie dołożył drugie tyle.

– Wynik w pełni oddaje obraz tego meczu – mówi trener Wojciech Stefański. – Po raz kolejny wygraliśmy wysoko, ale trzeba pamiętać, że w tej lidze jest kilka mocniejszych drużyn. Wyższy poziom od reszty prezentują chociażby Stal Poniatowa, Orion Niedrzwica, czy Janowianka Janów Lubelski. Na pewno w tym sezonie czekają nas nieco bardziej wymagające spotkania – dodaje szkoleniowiec.

Następny mecz nasze rezerwy rozegrają 26 września. Żółto-biało-niebiescy pojadą wówczas do Ryk na spotkanie z miejscowym MKS-em.

Motor II Lublin – Mazowsze Stężyca 14:0 (7:0)

Bramki: Darmochwał 5, 30, 45, 58, 84, 90+3, Nowak 24, 61, Ropski 26, 41, Kunca 43, Moskwik 81, Łukasik 87, Czarnecki 90+1

Motor: Kiełpin – Baryła, Darmochwał, Ropski, Nowak, Rak, Łukasik, Kunca, M. Król, Wawszczyk, Moskwik oraz Krzewski, Futa, Czarnecki, Skorek, Drozd, Łapiński, Lis

Mazowsze: Pielacha – Bieryło, Filipek, Szymczyk, Markowski, Osojca, Utnicki, Jawoszek, P. Marczak, Starak, Reda oraz G. Grzebalski, M. Marczak, Utnicki, M. Grzebalski, Olender