środa, 18 listopada 2020, 21:40

Jesień z kompletem zwycięstw

Żółto-biało-niebiescy zamknęli rundę zwycięstwem! Nasze rezerwy wygrały u siebie z Janowianką Janów Lubelski 5:1 w zaległym meczu 14. kolejki lubelskiej Klasy Okręgowej.

Przed starciem z Janowianką „Motorowcy” mogli spodziewać się bardzo wymagającego meczu. Mierzyli się bowiem z wiceliderem tabeli i drużyną, która dotychczas prezentowała się bardzo solidnie. Zgodnie z przewidywaniami goście postawili się żółto-biało-niebieskim, szczególnie na początku. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego po około 20 minutach znaleźli swój rytm. Na 10 minut przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, a jedenastkę na gola zamienił Arkadiusz Bednarczyk.

W drugiej połowie nasz zespół wrzucił wyższy bieg. Do końcowego gwizdka lublinianie trafili jeszcze cztery razy i zapewnili sobie 15 triumf z rzędu. Tym samym zakończyli rundę jesienną z kompletem punktów.

Motor II Lublin – Janowianka Janów Lubelski 5:1 (1:0)
Bramki dla Motoru: Bednarczyk, Zbiciak (dwie), Śledź, Janiszek

Motor: Szewczak – Janiszek, Zbiciak, Skorek, Wójtowicz, Bednarczyk, Sobstyl (85 Zając), Gierała (65 Wójcik), Knap (85 Drozd), Baryła (65 Kosior), Śledź (75 Ściegienny)