wtorek, 5 stycznia 2021, 22:03

Zadebiutujemy w ePucharze Polski!

Rywalizację w fazie centralnej ePucharu Polski czas zacząć! W rozgrywkach FIFA 21 nasz klub będą reprezentowali, czołowy streamer i YouTuber FIFA w Polsce, Damian „PLKD” Kornienko i były grający trener esportowej sekcji AZS UMCS Lublin, Krzysztof „Mr.Cogito” Lenarczyk. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie Puszcza Niepołomice.

Zmagania FIFA 21 zostały podzielone na cztery grupy po 16 drużyn. Żółto-biało-niebiescy trafili do ostatniej z nich, a o awans do następnej fazy będą walczyć z zespołami z województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. Do etapu ogólnopolskiego może dostać się tylko najlepsza czwórka – na tym szczeblu zagra w sumie 16 ekip.

Pierwszym rywalem „Motorowców” będzie Puszcza Niepołomice. W drugiej rundzie nasi reprezentanci mogą zmierzyć się ze zwycięzcą starcia MKS Sandecja/CWKS Resovia Rzeszów. Rywalizacja FIFA 21 z udziałem naszych zawodników rusza w piątek, 8 stycznia o godzinie 19:00. Trzymajcie kciuki!


Komentarze