Świetna passa rezerw trwa

28/08/2021

W meczu piątej kolejki sezonu 2021/22 hummel IV ligi Motor II Lublin pokonał na wyjeździe Lewart Lubartów 2:1. Jest to już piąte z rzędu zwycięstwo naszego drugiego zespołu w obecnych rozgrywkach.

Żółto-biało-niebiescy pokazali charakter, bowiem przez ponad godzinę rywalizacji przegrywali, ale w drugiej połowie odrobili straty z nawiązką. - Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Mecz nam się nie układał, dość szybko straciliśmy bramkę. Niestety po tym golu przez chwilę mieliśmy problemy, potem drużyna wróciła na właściwe tory. Porozmawialiśmy w przerwie o tym co poprawić, chociaż wielu elementów do poprawy nie było. Druga połowa już dużo lepsza, zawodnicy podnieśli się, za co należy im się szacunek. Cieszymy się i pracujemy dalej - ocenia trener Wojciech Stefański.

Lewart Lubartów - Motor II Lublin 1:2 (1:0)
Bramki: Kuzioła 15 - Kosior 73, Baryła 77

Motor II: Lach - Janiszek, Łopuszyński, Zbiciak, Ściegienny (90 Nowakowicz), Bednarczyk, Złomańczuk, Kunca (58 Baryła), Gierała, Kosior (88 Małunow), Śledź (58 Wojtowicz)