Aktualności

Szalony mecz z Wisłą

07/06/2021

Podział punktów po bardzo zaciętym spotkaniu. Nasi juniorzy młodsi zremisowali 3:3 ze swoimi rówieśnikami z Wisły Kraków w ramach 7. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo intensywny. Obie ekipy postawiły na atak, przez co to spotkanie mogło spodobać się niejednemu kibicowi. Drużyny grały bramka za bramkę i tylko w pierwszej połowie padło ich aż cztery. Po przerwie każda ze stron dołożyła po jednym trafieniu i ostatecznie mecz zakończył się w pełni sprawiedliwym remisem.

- To był bardzo widowiskowy mecz, który mógł podobać się publiczności - przyznaje trener Kamil Skowron. - Obie strony postawiły na atak, padało dużo bramek. W tym meczu przegrywaliśmy i wygrywaliśmy - można powiedzieć, że przeżyliśmy huśtawkę nastrojów. Ostatecznie padł remis. Po tym starciu czujemy lekki niedosyt - dodaje.

Żółto-biało-niebiescy do końca sezonu mają do rozegrania jeszcze dwa mecze. W ramach przedostatniej kolejki zmierzą się u siebie z ekipą krakowskiego Hutnika. To spotkanie zostało zaplanowane na 12 czerwca.

Motor Lublin - Wisła Kraków 3:3 (2:2)

Bramki dla Motoru: Wojciechowski 13, Złomańczuk 42, Łopuszyński 80

Motor: Bartnik - Łopuszyński, Miszta, Sypeń, Lemiecha, Wojciechowski (87 Gede), Złomańczuk (62 Pytka), Donda (75 Szabłowski),