Aktualności
Pierwsza drużyna | 19 godzin temu

Jesteśmy w momencie, w którym możemy trochę zatrzymać się, wyciszyć i pomyśleć nad sensem wszystkiego. Polecam także spędzić czas z najbliższymi, a jeśli uda się np. zrobić generalne porządki, to super sprawa. Najważniejsze, żebyśmy dbali o siebie i o innych – tak ostatnie tygodnie komentuje kapitan Motoru Lublin, Marcin Michota.

Aktualności | 2 dni temu

Lubelski Związek Piłki Nożnej przedstawił klubom trzy poglądowe propozycje dokończenia rozgrywek III ligi gr. IV. Zaproponowanych wariantów nie należy jednak traktować jako oficjalnych, ponieważ sytuacja związana z pandemią jest obecnie tak dynamiczna, iż nie sposób przewidzieć kiedy i czy rozgrywki ligowe w tym sezonie zostaną wznowione.

Pierwsza drużyna | 7 dni temu

Klub Motor Lublin informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego, sztab szkoleniowy żółto-biało-niebieskich podjął decyzję o przedłużeniu indywidualnych treningach zespołu.

Aktualności | 1 tydzień temu

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Aktualności | 2 tygodnie temu

W obliczu sytuacji zagrożenia epidemicznego przyłączamy się do apelu Ministerstwa Zdrowia, dotyczącego pozostania w najbliższych dniach w domach. Jest to dla nas wszystkich nowe zjawisko i w związku z tym postaramy się nieco urozmaić czas tym starszym, jak i młodszym kibicom żółto-biało-niebieskich.

Aktualności | 2 tygodnie temu

Klub Motor Lublin serdecznie gratuluje drużynie Startu Lublin zdobycia srebrnego medalu Mistrzostw Polski, a tym samym sięgnięcia po największy triumf w historii basketu w regionie. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy od 40 lat krążek zdobyty przez koszykarzy z Lublina.

Pierwsza drużyna | 2 tygodnie temu

W obliczu sytuacji, w której znaleźliśmy się, jesteśmy zmuszeni do akceptacji pewnych rozwiązań – twierdzi w rozmowie z motorlublin.eu trener Mirosław Hajdo. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa sztab szkoleniowy żółto-biało-niebieskich podjął decyzję o indywidualnych treningach zespołu.

Motor TV | 2 tygodnie temu

W kolejnym odcinku z serii „Jedenastka z Motorowcem” z Waszymi pytaniami zmierzył się Sławomir Duda. Naszego pomocnika nie ominęły bieżące tematy, ale nie zabrakło także kwestii dotyczących jego przeszłości oraz pytań o przyszłość… Motoru. Zapraszamy do oglądania!

Aktualności | 2 tygodnie temu

Klub Motor Lublin informuje, że w związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce i w trosce o wspólne zdrowie, siedziba Klubu (Arena Lublin, ul. Stadionowa 1) będzie nieczynna w dniach 16-20 marca.

Aktualności | 3 tygodnie temu

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu do 29 marca rozgrywek III ligi i niższych oraz rozgrywek młodzieżowych, w tym także Centralnych Lig Juniorów U-15 i U-17.