Aktualności
Transfery | 44 minuty temu

Motor Lublin postanowił skrócić wypożyczenie 18-letniego obrońcy Macieja Kraśniewskiego, który rundę jesienną obecnego sezonu spędził w drużynie III-ligowej Chełmianki Chełm.

Aktualności | 4 godziny temu

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu na projekt koszulki meczowej Motoru Lublin. Wyboru dokonali kibice, którzy wzięli udział w głosowaniu wskazując najlepszy projekt spośród pięciu wyróżnionych przez klub prac.

Aktualności | 8 godzin temu

Okres przedświąteczny oraz same Święta Bożego Narodzenia najbardziej cieszą dzieci, ale i nas, dorosłych. Co roku Święty Mikołaj ma sporo problemów z wyborem prezentu dla najmłodszych, dlatego Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”, projekt Kibice Razem i Akademia Piłkarska Motoru Lublin postanowili trochę go wyręczyć i przekazać upominki dla dzieci uczęszczających na zajęcia w Akademii Motoru.

Aktualności | 2 dni temu

W poniedziałkowy wieczór w lubelskiej hali MOSiR przy Alejach Zygmuntowskich 4 rozegrany został 26. Mecz Słodkich Serc, w którym udział wzięli sportowcy z lubelskich klubów, w tym także piłkarze Motoru: Piotr Darmochwał oraz Maksymilian Cichocki.

Aktualności | 5 dni temu

W ostatnich tygodniach kibice wybierać mogli jedenastu najlepszych i najbardziej utytułowanych reprezentantów Polski w 100-letniej historii PZPN. Ostateczną jedenastkę poznaliśmy 6 grudnia podczas uroczystej gali. W gronie wyróżnionych zawodników znalazł się wychowanek żółto-biało-niebieskich Władysław Żmuda.

Aktualności | 6 dni temu

Znamy już projekty koszulek meczowych, które zostały wyróżnione w zorganizowanym przez klub konkursie.

Sparingi | 1 tydzień temu

Znany jest już plan sparingów żółto-biało-niebieskich, które rozegrane zostaną w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej 2020.

Aktualności | 1 tydzień temu

Do sprzedaży w siedzibie klubu na Arenie Lublin trafiły kalendarze książkowe na rok 2020! Na kalendarzach wygrawerowany jest herb Motoru oraz jubileuszowe logo z okazji 70-lecia istnienia klubu, które przypada na przyszły rok.

Aktualności | 1 tydzień temu

W poniedziałek 9 grudnia 2019 r. o godz. 18:00 w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie odbędzie się 26. edycja Meczu Słodkich Serc. W tegorocznej odsłonie wydarzenia przeciwko koszykarzom Startu Lublin wystąpią najlepsi sportowcy z lubelskich klubów: Motor Lublin, MKS Perła Lublin, Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin, KS Budowlani Lublin, Speed Car Motor Lublin oraz LUK Politechnika Lublin.

Aktualności | 1 tydzień temu

W ubiegły piątek w sali konferencyjnej lubelskiej Areny doszło do podpisania umowy partnerskiej pomiędzy Motorem Lublin a Uczniowskim Klubem Sportowym Widok Lublin.