Karnety grupowe

Motor Lublin oferuje możliwość zakupu karnetów grupowych na rundę wiosenną sezonu 2019/2020 dla firm, szkół, klubów sportowych itp.

Wspólne przeżywanie piłkarskich emocji na meczach Motoru Lublin to doskonała okazja do integracji, zacieśniania więzi i poprawy komunikacji w firmach. To także ciekawa forma spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zachęcamy więc do zakupu karnetów, które upoważniają do wejścia na 9 domowych meczów ligowych Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin (8 spotkań ligowych i finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu LZPN z Avią Świdnik).

Cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2019/2020
 


 
W grupie taniej

Atrakcyjna konstrukcja oferty grupowych karnetów na domowe mecze Motoru Lublin wiąże się z oszczędnością. W przypadku zakupów grupowych istnieje możliwość otrzymania dodatkowych, nieodpłatnych wejściówek.

Do nabytych 20 karnetów na wybrany sektor otrzymają Państwo 2 karnety gratis na tą samą trybunę (lub inną wybraną trybunę w tej samej lub niższej kategorii cenowej).

Promocja kumuluje się następująco:
– 20 zakupionych karnetów – 2 karnety gratis;
– 30 zakupionych karnetów – 3 karnety gratis;
– 40 zakupionych karnetów – 4 karnety gratis;
– 50 zakupionych karnetów – 5 karnetów gratis;
– itd.

Na przykład:
– kupując 20 karnetów VIP otrzymają Państwo dodatkowo 2 karnety VIP gratis;
– kupując 24 karnety VIP i 32 karnety na sektor Normalny otrzymają Państwo gratis 2 karnety VIP oraz 3 karnety na sektor Normalny;
– kupując 12 karnetów VIP i 12 karnetów na sektor Normalny (w sumie 24 karnety) otrzymają Państwo gratis 2 karnety na sektor Normalny.
 


 
Więcej informacji o karnetach grupowych uzyskać można pod adresem e-mail marketing@motorlublin.eu. Pod tym samym adresem składać można zamówienia.