Karta Kibica

karta grafika

KARTA KIBICA JAKO NOŚNIK BILETÓW I KARNETÓW

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

FAQ

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Gdzie wyrobić kartę?

W siedzibie klubu. Aby wyrobić kartę, należy wypełnić wniosek o jej wydanie. Pierwszą z opcji jest pobranie wniosku z poniższego linku, samodzielny wydruk i wypełnienie. Wniosek można także otrzymać w siedzibie klubu. Z wypełnionym wnioskiem należy zgłosić się do siedziby klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, wejście do siedziby od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C), gdzie karty wyrabiane są w większości przypadków „od ręki”.

Pobierz wniosek o wydanie Karty Kibica Motoru Lublin [.pdf]

Ile kosztuje wyrobienie karty?

Koszt wyrobienia karty to jedynie 2 zł.

Z okazji 70-lecia klubu oferujemy także unikatowe karty w cenie 5 zł.