Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.

Kontakt

Motor Lublin S.A.
ul. Stadionowa 1
20-405 Lublin

NIP: 712-321-35-18
REGON: 060640589

Numer konta (Santander Bank Polska):
89 1090 2688 0000 0001 2065 1298

 

Sekretariat:
e-mail: sekretariat@motorlublin.eu
tel.: 519 519 275 (telefon czynny w dni robocze w godz. 9:30-16:30)

 

Finanse:
e-mail: finanse@motorlublin.eu

 

Media (akredytacje, kontakt dla przedstawicieli mediów):
e-mail: media@motorlublin.eu

 

Marketing (strona www, media społecznościowe, zdjęcia, materiały wideo):
e-mail: marketing@motorlublin.eu

 

Sponsoring (sponsoring klubu, reklama):
e-mail: promocja@motorlublin.eu

 

Bilety (sprzedaż biletów, bilety online):
e-mail: bilety@motorlublin.eu

 

Wolontariat:
e-mail: wolontariat@motorlublin.eu

 

Kierownik drużyny:
Dariusz Baryła
e-mail: kierownik@motorlublin.eu