Karnety - jesień 2019
Sprzedaż karnetów prowadzona jest w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo. Sprzedaż karnetów online na bilety.motorlublin.eu. Cennik karnetów oraz więcej szczegółów na motorlublin.eu/karnety.

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu Motor Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin w okresie wiosenno-letnim odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin, natomiast jesienią i zimą na hali sportowej.

Całkowity koszt zajęć to 80 zł miesięcznie + jednorazowo 100 zł opłaty wpisowej.

Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymuje w ramach opłaty wpisowej strój piłkarski (koszulka, spodenki) oraz bezpłatne zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Motoru Lublin.

 
Szczegółowe informacje:
tel.: 519 519 275 (w dni robocze w godz. 9:30-16:30)
e-mail: przedszkole@motorlublin.eu