Kup bilet online
Sprzedaż biletów prowadzona jest w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 - całodobowo, w siedzibie klubu na Arenie Lublin - w dni robocze
w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 21.09 w godz. 9:30-18:30, a także w kasach Areny Lublin - tylko w dniu meczu od 10:00. Sprzedaż online: bilety.motorlublin.eu.

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin

Piłkarskie Przedszkole Motoru Lublin to zajęcia z zakresu piłki nożnej dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia, które są pierwszym etapem szkolenia w Akademii Piłkarskiej klubu Motor Lublin.

Projekt ma charakter egalitarny (dla wszystkich), a jego głównym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin w okresie wiosenno-letnim odbywają się na bocznym boisku Areny Lublin, natomiast jesienią i zimą na hali sportowej.

Całkowity koszt zajęć to 80 zł miesięcznie + jednorazowo 100 zł opłaty wpisowej.

Każde dziecko uczestniczące w zajęciach otrzymuje w ramach opłaty wpisowej kompletny strój piłkarski marki Masita (koszulka, spodenki, getry) oraz bezpłatne zaproszenie na mecz pierwszej drużyny Motoru Lublin.

 
Szczegółowe informacje:
tel.: 519 519 275 (w dni robocze w godz. 9:00-17:00)
e-mail: przedszkole@motorlublin.eu

Zapisując dziecko na zajęcia Piłkarskiego Przedszkola Motoru Lublin należy wypełnić deklarację, którą pobrać można ze znajdującego się poniżej linku. Deklarację złożyć można osobiście w siedzibie klubu, podczas każdych sobotni zajęć, bądź zeskanować i przesłać mailowo na adres przedszkole@motorlublin.eu.

Pobierz deklarację [.pdf]