Wolontariat

Motor Lublin poszukuje osób w charakterze wolontariuszy do współpracy przy wydarzeniach sportowych, organizowanych przez nasz Klub. Wolontariat sportowy jest bowiem doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, szczególnie dla aktywnych i głodnych wyzwań osób, które pasjonują się sportem i chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.

Zachęcamy Was do zaangażowania się we współpracę z naszym Klubem i skorzystania z wyjątkowej oferty, którą przygotowaliśmy wspólnie z Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Wspierając nasz Klub jako wolontariusze Centrum, uzyskacie możliwość zdobycia cennego doświadczenia i nowych umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach z zakresu podstaw bezpieczeństwa i współpracy w grupie, a także z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Otrzymacie również tzw. pakiety wolontariusza, certyfikaty potwierdzające udział w wolontariacie sportowym oraz zniżki na różnego rodzaju zajęcia sportowe. Ponadto, będziecie mogli brać udział w wyjazdach szkoleniowo – integracyjnych dla wolontariuszy i w spotkaniach ze sportowcami, a także nawiązać nowe znajomości i kontakty.

Aby zostać wolontariuszem naszego Klubu i wspierać nas w organizacji wydarzeń sportowych, należy zgłosić się do Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin, wypełniając formularz rejestracyjny, dostępny na stronie: wolontariatsportowy.com/lublin.

Wasza współpraca z Centrum stwarza nam możliwość powiększenia grona wolontariuszy o kolejne, wykwalifikowane osoby, będące gwarancją zapewnienia odpowiednio wysokiego poziomu organizacyjnego naszych imprez sportowych, a dla Was stanowi szansę rozwoju i realizowania własnych pasji.

Nie czekaj – zostań Wolontariuszem i wspieraj nasz Klub, pracując z nami na wspólny sukces!
 


 
Więcej informacji uzyskać można mailowo:
wolontariat@motorlublin.eu