Aktualności

Awans U-15 do Centralnej Ligi Juniorów

21/11/2021

Po pierwszym meczu barażowym i wysokiej wygranej w Lublinie, nasz zespół U-15 czekał rewanż w Starachowicach. W drugim meczu nasi zawodnicy okazali się zdecydowanie lepsi od Juventy Starachowice, wygrywając 6:2, tym samym awansując do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Wygrany 6:0 pierwszy mecz barażowy dał podopiecznym Roberta Rogali ogromną zaliczkę przed wyjazdowym rewanżem. Nasi zawodnicy przypieczętowali awans do Centralnej Ligi Juniorów efektowną wygraną 6:2, aplikując rywalowi w dwumeczu aż 12 bramek. Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Antoni Serafin (2), Paweł Zyga, Krzysztof Siedlecki (2) i Kuba Sigłow.

- Były to dwa dobre spotkania w naszym wykonaniu. Potrafiliśmy w dwumeczu strzelić przeciwnikowi 12 bramek, co pokazuje naszą siłę ofensywną. Stracone bramki w dużej mierze były wynikiem błędów własnych. Mecze barażowe były dopełnieniem dobrej formy, którą prezentowaliśmy w tej rundzie, zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Cieszymy się z awansu i czekamy na Ligę Centralną. - powiedział po drugim meczu trener Robert Rogala.

Trenowi i zawodnikom serdecznie gratulujemy! 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii