Dla mediów

Przedstawicieli mediów zachęcamy do rejestracji w serwisie Accredito i subskrypcji naszego Biura Prasowego, które znajdą Państwo pod adresem:

https://accredito.com/motor-lublin-sa

Formularze akredytacyjne na poszczególne domowe mecze Motoru Lublin będą dostępne w systemie. Aby otrzymywać informacje prasowe, a także informacje o konferencjach organizowanych przez klub, należy zaznaczyć opcję otrzymywania powiadomień (subskrypcji) Biura Prasowego Motoru Lublin w Accredito.

Kontakt dla mediów:

Bartłomiej Adamiak
Rzecznik prasowy
Tel. 537 247 088
E-mail: rzecznik@motorlublin.eu

Akredytacje

Aby złożyć wniosek o akredytacje na mecze Motoru Lublin organizowane na stadionie Arena Lublin, należy zarejestrować się w systemie Accredito i kliknąć w odpowiednie wydarzenie (mecz). Szczegółowe wytyczne i zasady dotyczące pracy mediów i przyznawania akredytacji można znaleźć w Regulaminie medialnym i przyznawania akredytacji na rundę wiosenną sezonu 2023/2024.

Regulamin medialny i przyznawania akredytacji na rundę jesienną sezonu 2023/2024

Strefa pracy mediów

Trybuna prasowa mieści się na trzecim piętrze zachodniej części stadionu. Znajduje się tam 50 miejsc z rozkładanymi pulpitami, 46 miejsc ze stałymi pulpitami oraz 34 miejsca bez pulpitów.

Sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze stadionu, między trybunami wschodnią a zachodnią, pod sektorem VIP. 

Strefa Brzegu Boiska

Do Strefy Brzegu Boiska wchodzi się przez drzwi przy sektorze I1, prowadzące na murawę. Wejście do niej przysługuje tylko fotografom oraz przedstawicielom telewizji z ważną akredytacją i kamizelką wydaną przez klub. Zasady poruszania się fotoreporterów są następujące:

- przechodzenie koło linii ławek trenerskich możliwe jest tylko przed rozpoczęciem meczu. W przerwie oraz po zakończeniu spotkania droga przejścia prowadzi wzdłuż trybun E oraz F

- w trakcie spotkania fotoreporterzy mogą zajmować miejsca tylko za liniami końcowymi. Nie można zajmować miejsca wzdłuż linii bocznych

- w trakcie trwania meczu nie można zmieniać stron;

- fotoreporterzy nie mogą w żadnym wypadku i w żadnym momencie wkraczać na boisko - przed, w trakcie, ani po meczu

Parking

Parking oraz wejście dla mediów (prowadzące, m.in. do trybuny prasowej oraz sali konferencyjnej) są zaznaczone na poniższej mapce:

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii